ד"ר גיורא היימן

ד"ר גיורא היימן הוא יליד חולון. את אהבתו וסקרנותו לחיות ולטבע גילה עוד בהיותו ילד בחולות חולון של פעם. את לימודי הרפואה הווטרינרית סיים בשנת 1984 "באוניברסיטה לרפואה ווטרינרית במקסיקו". במסגרת לימודי המשך ופוסט דוקטורט עבד ולמד "באוניברסיטת מינכן, גרמניה".  גם היום ממשיך ללמוד ולהתעדכן באופן קבוע בלימודי המשך, השתלמויות ומשתתף קבוע בכנסים בארץ ובחו"ל. 
אהבתו המקצועית הנה בראש ובראשונה "חיות המחמד". את המרפאה בחולון פתח במאה הקודמת עוד בשנת 1986. עם השנים המרפאה התפתחה וגדלה וכיום הצוות הרפואי מונה חמישה רופאים, ארבע סייעות ויועצי סתרים - החתולים שאיכשהו תמיד מגיעים וגם נשארים.

ד"ר רות עברי ארן

על ד"ר רות עברי מספרים שהיא יכולה לעקר כלבה כאשר "עיניה מכוסות ויד אחת קשורה מאחורי גבה". קצת על ד"ר רות עברי, בוגרת בית ספר לרפואה וטרינרית בגרמניה השתתפה ומשתתפת באין ספור כנסים והשתלמויות מקצועיות במרוצת השנים. ד"ר רות  היא רופאה וותיקה, נאמנה ורגישה לרווחת החיות בעלת ידע רב, מקצועית ביותר ועם הרבה מאוד שעות ניסיון נצבר.

ד"ר ניר ורדי

ד"ר ניר ורדי הוא בוגר בית הספר לרפואה וטרינרית בישראל על שם קורט. ד"ר ניר עבד בצער בעלי חיים ובמספר מרפאות פרטיות. לד"ר ניר ניסיון רב ברפואה וטרינרית ולאחרונה הצטרף אלינו לצוות המרפאה.

ד"ר ניר הוא רופא מסור, יסודי וכבר התחבב על כולנו. 

ד"ר אודליה פורטנוי

ד"ר אודליה פורטנוי, הגיעה רק לקצת... על מנת להחליף את ד"ר רונה דוידסון שלנו שיצאה לחופשת לידה אבל בחיים כמו בחיים יצא שכולנו התאהבנו ופשוט לא הסכמנו  לתת לה ללכת. אודליה הוכרחה להצטרף לצוות המרפאה וכל השאר היסטוריה.

ד"ר אודליה מסורה, אחראית, רגישה ומאוד יסודית. שמחים שאת איתנו! 

 אלנה בוסלוביץ - סייעת בכירה ומנהלת המרפאה

באוקטובר 2010, אלנה הצטרפה לצוות המרפאה, מה שבטוח שהיא אכן תוספת יפה למרפאה. אלנה עבדה בבאר שבע תקופה ארוכה כסייעת לרופא שיניים ולאחר מכן החליטה לעשות הסבה ולעבוד כסייעת וטרינרית. עם קורות חיים שכאלו קפצנו על המציאה ומיד העברנו אותה לכוחותינו. אלנה היא הסייעת שכל מרפאה צריכה, מסורה, יעילה, קפדנית, מקסימה ומעל לכול מרגישים שהיא באמת אוהבת את מה שהיא עושה.
 

שני בר אוריון - סייעת בכירה

את שני קשה לשמוע. שני מדברת בשקט רב ורק בעלי שמיעה חדה במיוחד, כמו כלבים וחתולים ישמעו וגם יקשיבו לה.  שני ניחנה בסבלנות אין קץ לחיות, לבעליהם וגם לאנשי צוות המרפאה. תכונה זו היא נדירה וחשובה במיוחד כאשר עובדים בצוות גדול. כן, שני איתנו כבר מספר שנים ובזמן הזה הצליחה בלי שהרגשנו  להפוך את רובנו לטבעונים. 
 

עדן אשכנזי - סייעת
 

מרגע שהגעת נוצר הקליק עם כולנו תודה לך  ( : 

עדן אשכנזי.jpg